| deea2sabau a întrebat:

Vreau sa-mi iau o tableta, dar nu stiu dupa ce sa ma ghidez. Care marca e mai buna? nu vreau sa fie mai scumpa de 500 de lei. Tableta o poti conecta la imprimanta sau sa bagi poza de pe telefon pe ea?
Daca ati fi in locul meu de care v-ati cumpara? big grin

9 răspunsuri:
| JusTPauL a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/#Tablete
Uite aici tablete la reduceri destul de bune, grabeste-te cat sunt reduceri.
Eu ti-as recomanda asta: http://www.pcgarage.ro/......id-42-alb/
La intrebare daca o poti conecta la o imprimanta sau telefon..La telefon merge, iar imprimanta daca are wi-fi ar trebui sa mearga mai mult ca sigur.

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Eu iti recomand o tableta Evolio.

Te sfatuiesc ca mai intai sa arunci o privire peste parerile celor care l-au cumparat deja daca vrei sa afli mai multe detalii importante. Le gasesti aici: http://bit.ly/1iK14nA

Vezi ca pe 9 decembrie il vei gasi la un pret special pentru ca magazinul implineste 12 ani si vor fi foarte multe reduceri.

| Ax3LdeV a răspuns:

Daca o poti conecta la imprimanta asta nu cred, tableta are soft android similar cu telefoanele, ast imi place mie http://www.emag.ro/......DDY3JBBBM/

| Garsonfane1979 a răspuns:

Daca mai pui un milion iti iei o super tableta uite asta http://bit.ly/1cfR9yS

| IustinDiac a răspuns:

De regula cumperi ceva care iti este util, in cazul tau pare ca nu iti este utila, adica nu o cumperi pentru ca te-ar ajuta la ceva ci doar sa o ai. Deci ori ei una scumpa sa te dai mare ori ei una care sa se asorteze cu poseta. De printat pot toate si toate pot stoca imagini.
In locul tau nu mi-as cumpara tableta.

| cristitoader13 a răspuns:

Allview alldro 2 speed quad 500-600 la flanco 500

| Alistra a răspuns:

Salut.Tabletele mai ieftine de 10OO LEI se strica repede si usor.Majoritatea persoanelor pe care le cunosc si au o tableta ieftina ca 600-700 ron li s-a stricat. Cea mai buna alegere este o tableta Smsung Galaxy sau un IPad.Am auzit de reduceri mari la media galaxy si DOMO pentru tablete.Sunt si tablete Samsung reduse la 499 ron. Daca vrei o tableta obisnuita iti recomand Allview...sau Lenovo dar se vor strica. Sper ca te va ajuta raspunsul meu. Funda? smug

| Alistra a răspuns (pentru Alistra):

Am uitat sa precizez ca reducerile despre care vorbesc sunt de BLACK FRIDAY

| LRF10 a răspuns:

Daca ai facebook vorbim acolo...:*