| DanDannn a întrebat:

Buna la toti.Am o mare problema...Eu am primit cadou o motocicleta acum 3 ani, de la unchimiu,(a vandut un hotel lol) si acu mas vrea sa o pornesc.nu mai am manualul ei, dar am factura pe care scrie: Chopper 234. am nevoie de benzina si ulei, insa ulei nu stiu cat sa pun. trebuie amestecat uleiul cu benzina. ma puteti ajuta? motocicleta nu este mare mare, e normala, cat un scooter dar mult mai grrea...ma poate ajuta cinevA? va rog '; sa imi caute un manual o instructiune ceva ca eu nu am gasit.mersi mult, si funda andticipata!

2 răspunsuri:
| DanDannn explică:

Aia cu hotelul era o gluma, pur si simplu de craciun nu a fost cu familia si a luat la toti cate ceva deosebit

| Hannibal_8732 a răspuns:

Ce model de motocicleta? an? capacitate cilindrica?