| crystiyna a întrebat:

laptopul meu se deschide numai cand are chef! Vreau sa-l deschid, imi arata ca o ia, se aprind butonasele, apoi raman doar cu 2, 3 aprinse si ramane negru ecranul. e cumva in scurt, adica ramane in scurt, si daca da ce-as putea sa-i fac? stiu clar ca nu este de la windows ca altfel mi se deschidea macar, imi aparea un scris, un virus, in fine. Poate aveti idee careva ce se intampla. oricum o sa-l duc la reparat zilele astea, dk face in continuare figurii, acum sunt la pc, e super incomod! multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

S-ar putea sa fie plin de praf si de la temperaturile foarte mari se restarteaza continuu, ca un fel de protectie, pentru a nu se arde procesorul sau placa video.

| addyy77 a răspuns:

Ai sursa defecta... trebuie inlocuita!

| crystiyna explică (pentru addyy77):

Ma duce mult sursa?