| Alle15 a întrebat:

Buna lumeeee! zice-ti-mi si mie cum pot sa scap de genuine microsoft softwore? imi apare ceva negru cand deschid pc-ul si scrie rezolve now sau rezolve later! stiti vreun program care sa-l elimine in afara de control panel din pc ca nu il gasesc acolo, dau funda!

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Te pot ajuta eu. Dacă ai windows xp. Lasă-mi id-ul tău prin mesaj privat. Şi dmai spre seară am să-ţi dau programul! Baftă!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa scapi de mesajul acela decat reinstalandu-ti windows-ul. e un mesaj care te anunta "ca ai fost descoperita" ca ai un win fals. pentru a evita pe viitor aceasta problema, din my computer - propeties-dezactivezi update-ul pentru win si astfel nu vei mai fi gasita pe net de cei de la win