| Urucu_Laurentiu_1999 a întrebat:

mi-am luat un telefon Orange nivo si s-a descarcat complet si l-am bagat la incarcat si am vrut sa-l aprind dar acum imi arata o imagine unde scrie secboot si niste numere. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Scoate pentru un timp cartele si bateria din el si lasa-l asa si il pui dupsa un timp din nou la incarcat, daca tot asa e, mergi cu el la agentia Orange

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa mergi cu telefonul, factura si certificatul de garantie al telefonului, in orice Orange Shop. Telefonul va fi trimis in Service.

O zi buna,

Orange Helper