| Harapumar a întrebat:

Mi-am uitat parola si emailul de la snapchat. Cum pot sa îmi recuperez parola si emailul? Si sa intru în cont, vă rog.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa mai recuperezi nimic, odata ce nu stii macar nici ce email ai folosit.
Cum dumnezeu poti dovedii ca ala este contul tau, daca tu nu mai stii nici macar adresa de email?

| ileanaz a răspuns (pentru Violleta2022):

Eu știu parola știu și numele, dar nu mă lasă să intru, îmi cere nr. de telefon, dar acel număr nu-l mai am...
Ce trebuie să fac?

| Allen1999 a răspuns:

Pai numele il stii de la prieteni si dai numa resetare parola.Da ba cand ti-ai facut snapu tiai pus email nr tel si poti recupera usor contul.

| Maria_Denisa_2000_nfWp a răspuns:

As vrea să intru pe snap si nu mai am parola

| AnanieDelia a răspuns:

Parola sa intru in cont