| papushikadulcee a întrebat:

Buna!Mis-a stricat mp3-ul.Nu stiu ce are...i-am schimbat bateria pentru ca era goala si nu s-a mai aprins si am incercat si cu alte baterii dar tot nu merge...aveti idee de ce s-ar fi putut strica?

1 răspuns:
| comansorin a răspuns:

Placa de baza incearca sa intri in bios, booteaza-i softu, cauta soft pe net, cauta un cablu usb, cauta instructiuni de instalare a softerului si baga-l, sau, poate s-a ars vreun fir, desfa-l cauta firu-l rupt inlocuieste-l si lipeste-l cu pistolu de lipit! Sau mai simplu, du-l la reparatwinking