| brokxy a întrebat:

Nu imi mai merge internetul bine deloc pe laptop.E prin hotspot de pe telefon. La varul meu ii merge perfect de pe telefonul meu. Si chiar cand sunt doar eu conectata la internet prin hotspot pe laptop tot mi se opreste brusc si nu mai merge deloc, Merge foarte lent. Uneori nu merge mai deloc dar pe telefon merge perfect! E pe abonament. Va rog ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| brokxy explică:

laughing) da funda

| elaventurero a răspuns:

Baga fibra optica gigabyte și totul se rezolva. Nu e foarte greu.