| MihaiGabriel2211 a întrebat:

BUNA!winking Nu mai imi functioneaza microfonul din web in yahoo messenger 11. Microfonul functioneaza, in skype merge. astept pararerile voastre. FUNDAwinking

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Daca nu merge ce a spus @lpavel reinstaleaza messenger

| lpavel a răspuns:

Faci asa: clic messenger > preferinte > video si voce >la microfon clic pe sageata si iei la rand lista ce-ti apare...sau deschidere configurare video si voce > prima dat iti apare microfonul > si aici iei la rand pana dai de o setare care iti merge!
Bafta!