| ZambetulNebuniei a întrebat:

Salut, TPU!

Am si eu o problema cu yahoo messenger (cu toate variantele sale). Imi citeste microfonul (eu avand laptop), imi arata ca merge bine, dar cand intru intr-un apel video sau intr-unul normal imi spune ca nu am niciun microfon conectat.

Am incercat de la messenger 9 la 11, 5 si degeaba.

Alte aplicati, gen Skype functioneaza optim, insa eu am nevoie de yahoo messenger.

Stie cineva, ce anume pot face?

(imi cer scuze, deoarece o repostez, dar am nevoie de un ajutor cat mai repede)

1 răspuns:
| BODYSS a răspuns:

Ai incercat sa iti conectezi microfon-ul? intra in control panel, da-i la sunet ( sound ) si da-i click inca odata pe sunet ( sound ) si v-a trebuii sa iti apara un mic tabel, unde ve-i vedea ca scrie, Speakers... mai sus vei vedea o optiune numita " recording " acolo trebuie sa fie un microfon. daca nu iti apare nimic inseamna ca nu ai un microfon conectat...

daca vrei sa te ajut contacteaza-ma pe skype: ™ BODYSS ™