| AnonymousMm a întrebat:

ofer Fundita! cum se poate sterge un blog de pe blogspot.com? mi-am uitat parola si daca incerc sa o schimb imi cere un cont googlethinking cadn am facut blogul am folosit un cont yahoo...sau macar sa intru si sa sterg toate informatiile din el daca nu il pot dezactiva...multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| iulikka a răspuns:

Foarte simplu poti face asta in doar cativa pasi usori intra la setari si ai obtiunea.Priveste acest tutorial se indica exact toti pasii de stergere a unui blog link spre aceasta pagina http://vieotutoriale.blogspot.com/pe/crearea-unui-blog.html sper ca ti-a fost de ajutor

1 răspuns:
| ralucaralu a răspuns:

Pai trebuie sa iti gasesti parola pentru ca nu poti sterge fara ea.