| VORTEX a întrebat:

Buna ofer spre vanzare mp4 player marca Freeman.are memoria de 4GB dar are si slot pentru card de memorie microSD de pana la 4GB.Reda fisiere video, foto, text, arata versurile melodiilor in timpul redarii, are jocuri, radio cu posibilitate de inregistrare muzica de la radio, inregistrare voce, si functia de fireware upgrate.Produsul este nou am si garantia de la el, vine in cutie cu toate accesoriile de la producator:casti, cablu de date, CD cu programul de convertire AVI, manualul de instructiuni in limba engleza si romana, cutia si de sigur mp4 player Freeman.Este un produs de care veti fi multumit.este foarte usor are memorie mare si reda multe fisiere.Filmele si videoclipurile se vad superb acest lucru fiind dat de ecranul destul de mare si de redarea clara a detaliilor. Daca sunt persoane interesate de produs rog sa-mi lase mesaj.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Claudiu_8053 a răspuns:

Salut adrian... sunt interesat de mp4 player. te rog contacteaza-ma pe sonyk_turbo@yahoo.com. multumesc anticipat...

2 răspunsuri:
| VORTEX explică:

Truliluli scuze da nu e bun link-ul da-mi un email pe yahoo:ady_istetul2008 mrs

| truliluli a răspuns:

Vb aici cu lumea poate ti-l ia de aici http://SPAM/u.php?user=truliluli