| Random1999000 a întrebat:

Buna, pe laptop imi zice ca mai am foarte putin spatiu liber in D, dar am putine chestii pe el care nici jumatate nu ar trebui sa ocupe. Care poate fi cauza si cum pot sa il eliberez?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

CCleaner descărcat de pe site-ul oficial www.ccleaner.com
e cel mai bun.
Poți să faci și o defragmentare a discului cu ajutorul instrumentului de defragmentare inclus nativ în Windows.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca partitia D nu este ce pe care este instalat windowsul cu siguranta ai multe fisiere tip hidden adica ascunse. Trebuie sa cauti in setari si sa faci ca acele fisiere hidden sa fie unhide adica din ascunse sa numai fie ascunse, abia atunci o sa le poti vizualiza si sterge dupa caz.

| Andreeush a răspuns:

Descarcă ccleaner.

| Algo098 a răspuns:

Poate sunt fisiere ascunse, temporare si care pot fi sterse.