| SmileyyXD a întrebat:

Pentru cei care au Samsung Galaxy Ace Plus sau Samsung Galaxy S Advance, filmeaza bine?

Răspuns Câştigător
| Shmoopy a răspuns:

Salutare din nou, de Advance nu prea stiu ce sa-ti spun dar din intamplare am Ace Plus si sunt destul de multumita de cum filmeaza.
E loc de mai bine, dar per total (design, aspecte tehnice etc.) mie mi se pare foarte ok.

| SmileyyXD explică (pentru Shmoopy):

Filmeaza HD Ace Plus?

| Shmoopy a răspuns (pentru SmileyyXD):

Ar fi fost prea frumos.
Are camera de 5 MP, iar camera video 640x320.

4 răspunsuri:
| MaStErShOt a răspuns:

Eu am s advance, filmeaza HD, foarte clar, foarte bine, de asemenea ai blitzul care e foarte puternic si te ajuta pe intuneric.

| Remus13 a răspuns:

Are un amic Ace plus si e super multumit de calitatea filmarilor.