| Light7376 a întrebat:

Poate suna cam stupid da na...TPU ii aici pentru intrebari ale caror raspunsuri nu le stim. Am un Galaxy Mini. Initial cand l-am cumparat aveam 1000 si cv de poze de facut. Acum, l-am resetat, cardu ii gol la fel si memoria. Ce-i pot face swa-i maresc acest numar. I-am schimbat si rezolutia( cu rezolutia merge dar pozele ies aiurea) FUNDA

3 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Un card de memorie mai mare?
O camera digitala care chiar face poze calumea in locul unui telefon care nu e facut sa exceleze la poze?

| Light7376 explică:

A. am card de 8 GB si nu e plin
b. am si camera digitala. Da cine o poarta non-stop cu el.
Ideea era alta. Nu ca as avea mare nevoie de 1000 si ceva de poze. Eu eram curios daca pot face ceva logic ca sa iasa si poze bune si multe. A-propos nu am mentionat camera la telefon de 3.2 Mpx

| MadalinaCarp1994 a răspuns:

Pai daca iti e pe abonament du-te la cei de la Orange si intreabai ce s-a intamplat si daca te pot ajuta cu ceva. Daca nu mai du-te odata la cineva mai specialist care poate sa iti rezolve problema..Eu cel putin asa as face.happy