| denismaria92 a întrebat:

Buna seara, acum cateva zile am comandat un telefon de la vodafone, un nokia 6700 slide. Toate bune si frumoase pana am incercat sa il deschid si pur si simplu nu merge. Am bagat telefonul la incarcat, si la fel, nici macar nu s-a deschis. Care ar putea fi motivul? Multumesc.

3 răspunsuri:
| Pinxiee a răspuns:

Poate a fost inchis prea mult timp si s-ar putea sa aiba nevoie de un soc la baterie.
Eu am avut un telefon pe care l`am primit cadou si tot asa am patit, nu se deschidea deloc cu toate ca l`am pus la incarcat.Am fost sa ii faca soc la baterie si si-a revenit.

| denismaria92 explică:

Pai bateria merge la alt telefon

| GoodIntentions a răspuns:

Eu nu ştiu motivul, dar poţi să te duci la magazinul Vodafone sau să suni la ei şi săţi explice ce are, sau să iţi dee altul.
Bafta.
Te salută LazLo