| trance04 a întrebat:

Buna seara.Am internet de la next gen si astia mi-au dat un modem Huawei cu tv, internet si telefonie. Doresc sa intrerup furnizarea de internet de la ei si imi spun ca nu se poate deoarece am fibra optica si nu pot decat sa imi suspende internetul 6 luni de zile. Doresc sa stiu daca se mai afla cineva in aceasta situatie sau cunoaste ceva despre acel modem de ce nu merge sa intrerupi internetul de pe el si merge doar suspendat. Multumesc

Răspuns Câştigător
| PuF1zoR a răspuns:

Dupa ce iti expira contractul poti sa il scoti happy

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asteapta sa expire contractul.

| sweetys a răspuns:

Nu mai plati internet-ul si se rezolva. Poti sa il suspenzi 3 luni, 6 luni, un an sau definitiv. Ce au spus ei e doar o mare minciuna