| limbricu a întrebat:

Buna seara.
Am o intrebare,rog pe cei care stiu sa ma informeze si pe mine.
Pot sa vad filme pe un monitor lcd,direct de pe stik USB, prin adaptor usb la mufa de conectare a monitorului?
Multumesc

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu. Mufa e doar pentru semnal direct, procesat de computer. Pentru scheme de gen iti trebuie un tv care accepta stick si are media player.

| Mirel4412 a răspuns:

Nu poti, monitorul fie el lcd sau ips etc, e doar pentru afisaj nu si procesare, in comparatie cu un tv care poate e si mai vechi, dar care are usb dedicat, pentru filme, poze, etc.

| limbricu explică (pentru Mirel4412):

Multumesc pentru raspuns.
Noapte buna.