| Chernobyl a întrebat:

Buna seara, am o problema nu-mi merge internetul adica iar pana la doua dupa-amiaza nu am avut!
Dupa acea am avut internet pana dimineata si iar nu a mai fost internet acum vad ca am ce sa ma fac de la ce n-am internet? Funda! happy

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! De la ce firma ai internet? suni la ei si îi chemi sa rezolve situatia, poate fi din cauza vremii sau din cauza cablului de internet contacte rupte ei o sa verifice.Ai ruter?

1 răspuns:
| Frank51 a răspuns:

Vremea, ori provideru face fite.