| Raul141 a întrebat:

Salut, am o problema cu internetul si nu stiu cum sa o rezolv. Deci in timpul zilei nu imi merge deloc internetul dar seara merge perfect. Am sunat la rds si au spus ca le apar conectat..si intr-adevar ma pot conecta dar nu imi incarca pagina de internet sau ma deconecteaza in urmatoarele 2 min ori imi apare chestia aia cu wan miniport ppoe. Nu cred ca e de la pc avand in vedere ca seara de la ora 22 pana dimineata imi merge perfect. PS: nu stiu daca e categoria buna tongue

4 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Probabil ți-a clonat cineva MAC-ul și fură net ziua.

| SorinELoo7 a răspuns:

Cam acelasi lucru patesc si eu... deci nu este doar la mine problema. Cei care mai au aceasta problema sa posteze...

| sNoWbloW a răspuns:

Eu am avut problema asta... am curatat firele(cred ca erau oxidate), chemati pe cineva de la internet sa va verifice firele de la stalp.

| Raul141 explică (pentru sNoWbloW):

Nu cred ca firele au ceva avand in vedere ca seara imi merge..si cateodata si in timpul zilei