| Ruxy_4054 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de Facebook: am vazut ca desi unii nu au 5.000 de prieteni au activata aplicatia "persoane care urmaresc". Este activata automat cand primesc o cerere de prietenie nu? Cum o pot activa si eu? La setari nu am gasit nimic...
Multumesc! :*

3 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Butonul il poti activa si tu. Intra aici: https://www.facebook.com/about/follow si apasa pe butonul Activeaza urmarirea.

| Ruxy_4054 explică (pentru JustCosmin):

Da dar spune ca trebuie sa ai peste 18 ani happy. Stii cum fac sa-l activez daca nu am implinit 18 ani, si cei care vor sa mi dea cerere de prietenie sa intre automat la lista persoanelor care ma urmaresc?winking

| JustCosmin a răspuns (pentru Ruxy_4054):

Nu stiam ca trebuie sa ai 18 ani, dar nu cred ca e o problema daca schimbi anul nasterii pe facebook si lasi vizibile doar ziua si luna tongue