| Pαтяıcκ a întrebat:

Buna seara, am si eu o intrebare simpla. Am un Samsung Galaxy s7 Edge, si am pe el un card de 8 gb, si e plin, cand vreau sa descarc ceva imi spune spatiu de stocare insuficient, bun, dar cum fac sa mi se descarce orice, direct in telefon? deoarece in telefon mai am 20 de GB liberi, am cautat peste tot dar nu gasesc, astept raspunsuri.

3 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

Te duci acolo la Setari apoi la Spatiu de stocare si vezi tu pe acolo.

| Pαтяıcκ explică (pentru KanezuY):

Nu merge, am incercat asta deja, nu gasesc.

| KanezuY a răspuns (pentru Pαтяıcκ):

Cauta si tu pe Google sau YouTube, noi nu avem de unde sa stim.