| Ae1 a întrebat:

Buna seara! As vrea sa-mi explicati va rog, pe email exista o opțiune sa vezi fotografiile, actuale, vechi sau fotografiile ce au fost trimise pe emailul respectiv? Aseară am reușit sa descopar cum..azi nu mai reușesc. Am dat cred, la mesaje primite și sus îmi apărea, link, fotografii, documente, cum as putea găsi din nou? Ma conectez de pe google! Mulțumesc

1 răspuns:
| Vântulalb a răspuns:

Nu am mai primit asa ceva de mult timp. Dar imi amintesc ca deschideam mailul si aveam acolo o iconita. O deschideam si vedeam imaginea.