| Aurelian_Ştefan_1995 a întrebat:

Ce sa aleg intre Samsung galaxy s4 (nou) si iphone 5s(la mana a 2 a)

13 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Daca nu era iPhone-ul la mana a doua... asa iti recomand mai bine sa mergi pe Samsung Galaxy S4 fiindca ai un avantaj ca e nou nout.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Am avut ambele telefoane.
5s-ul este un telefon adevarat.
S4 s-a stricat la prima cazatura.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Daca e nou, consider ca e mai bun decat cel la mana a doua fara sa ma uit la modele. Plus ca amandoua sunt modele bune, deci ar fi mai bun cel nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul la mana a doua inseamna un compromis. Mai bine mergi pe s4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Androidul.Toate iPhonesunt niste panarame. Nu duce mult si se blocheaza ba in boot, ba in mar.

| CristinaSNC a răspuns:

S4 clar!

| TheImpaler a răspuns:

Android deoarece la iOS o sa intrebi pe-aici de ce nu-ti merge iTunes sau alte i-uri laughing

| TheImpaler a răspuns (pentru TheImpaler):

Plus ca iPhone mi se pare telefon de pitipoanca intretinuta.

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Alege Samsung Galaxy S4 deoarece este nou si te tine mai mult asa ca daca e la mana a 2 a nu stii cat te tine

| Quiin a răspuns:

Samsung Galaxy s4. Mai bine sa ai unul nou sa stii tu ca merge, nu dupa o saptamana sa nu mai mearga.

| alexandru303 a răspuns:

Cel mai bun ar fi Samsung galaxy S4, am avut iPhone 4 si 5 si sunt naspa, pentru ca bagi greu melodii, multe jocuri cu banii, Samsung galaxy S4 este foarte bun in comparatie cu iPhon 4 sau 5

| XBlackShadowX a răspuns:

Galaxy S4! Niciodată nu am fost un Iphone Fanboy, dar la intrebarea asta e clar raspunsul.În primul rând ca, fiind la mâna a doua, un tel poate avea probleme uneori.
Pe când un telefon nou, și un S4, nu am auzit să aibă probleme.plus ca e Android.

| Aly1234ss a răspuns:

Hey! In locul tau as alefe S4 pentru ca e mai ok...La Iphone nu poti trm prin Bluetooth si descarca unele jocuri sau aplixatii
Te pup si sper ca te ajutay