| Joker1958 a întrebat:

Salut am un sistem genius 5.1 si o placa de sunet 5.1 tot genius dar daca intru pe youtube nu se aud toate adica nu reda prin subwoofer si prin toate boxele doar prin 2-3 sateliti, in rest am aimp3 ca player de muzica si se aude bine in toate si se aude clar dar cand redau de pe net nu se aude in toate. De la ce sa fie?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dude,ai intrat la control panel sounds settings? sau dai click dreapta pe volumu unde dai mai tare dai dublu click adica si intra sus ai properties dai click si bifeaza acolo subwooferu tau si sateliti apoi dai volumu tare si daca e pe MUTE debifeaza...

| Joker1958 explică (pentru anonim_4396):

L-am rezolvat. toata treaba era din setarile de la placa de sunet n-am idee de ce tebuie sa ii dau la intrari pe 2 canale era dat pe surround la 6 canale. mersi oricum happy

| florynstelystu a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc de sfat