| Xenoverse a întrebat:

Buna seara, sunt drivere de windows 8.1 pentru laptopul meu?

Specificatii:

Marca: HP
Model: 15-g011sq
Procesor: AMD Quad-Core A8-6410 pana la 2.4 Ghz
HDD: 1 TB
Placa Video: Raden R5 Graphics
Memorie Ram: 4 GB DDR 3

Ceva sugestii despre windows 8.1

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te chinui. Instaleaza acest programel ( sa ai Adobe Flash Player instalat), ruleaza-l si apoi in My drivers gasesti ce-ti trebuie: http://www.driverscloud.com/en/start

Bula
| Bula a răspuns:

Invaliditatea este deficienta grava. Mai ales daca e mentala...
Pana ce ai scris aici, puteai sa cauti driverele direct pe site-ul producatorului. tongue

| K0sti a răspuns:

Pai tu nu te uiti sa vezi daca sunt, ai vreo neputinta?

| SaneaM a răspuns:

Cauta pe net driver pack solution el o sa instaleze toate draiverele