| ioana0013 a întrebat:

Buna seara, TPU! Acum 3 sapt. mi-a fost furat telefonul, nu am sa mai dau mai multe detalii.Eu am strans in bugetul meu 1000 de lei ca sa imi iau un alt telefon si chiar as avea nevoie de niste recomandari de telefoane noi care sa se incadreze in buget si niste site-uri de pe care sa le gasesc la un pret convenabil.Ca o ultima adaugare,nu am sa comand de pe eMAG, deci as dori alte sugestii.Multumesc! happy

4 răspunsuri:
| Alexul99 a răspuns:

Eu iti recomand un j7 2016
https://altex.ro/......re-4g-gold
Desigur, poti gasi ceva de la chinezi, putin mai ieftin si cu aproape aceleasi performante, insa sincer calitatea de pe un Samsung, si un Allview de exemplu o poti simti chiar din prima zi.

| Alexul99 a răspuns (pentru Alexul99):

Il au si pe negru, daca preferi : https://altex.ro/......e-4g-black

| Alexul99 a răspuns (pentru Alexul99):

O poti compara*

| MihaelViorel a răspuns:

Https://www.ihunt.ro/vernee-apollo-lite-silver.Este cel mai bun iti spun di propria experienta.