| sKzw0w a întrebat:

Buna seara TPU.Am si eu o problema cu castile de la pc(Genius Lychas HS-G550).Firul s-a cam dezlipit de mufa, si cand mai fac cate o miscare sunetul se duce de la casca dreapta, iar cand revin in pozitia initiala isi revine.Ce as putea sa le fac? Funda pentru raspunsul care ma va ajuta cel mai mult.

1 răspuns:
| iRobby a răspuns:

Cred ca tu trebuie sa iti lipesti firul de mufa din nou cu ceva banda izolatoare. De preferat sa fie culoarea firului, sa nu iti dai seama de diferenta happy, apoi sa incerci sa faci cate o miscare pentru a-ti da seama daca merge sau nu.