| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU,astazi am vorbit cu cei de la Telekom si am fost informat ca nu ma pot abona la ei decat prin satelit,iar blocul meu si scara mea nu sunt in aria lor de functionare! Cum pot sa ma abonez la Telekom cu tot pachetul, nu doar prin satelit? Va multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la ei si spune-le sa-si cumpere satelit. Ce dracu'! Chiar pe tine sa nu te serveasca?

| K0sti a răspuns:

"astazi am vorbit cu cei de la Telekom"...pai ai vorbit degeaba? Tu esti pe creanga ta?

| Decicumzici a răspuns:

Hahahaha " si am fost informat ca nu ma pot abona la ei decat prin satelit"; "blocul meu si scara mea nu sunt in aria lor de functionare! " inca odata se adevereste ca satelitii nu exista =) lel cum sa nu aibe arie de acoperire daca e satelit laughing ce porcarie.

| Decicumzici a răspuns (pentru Decicumzici):

Geo stationary land based technology / long ranged ground antenas happy aka - sattelitewinking first invented by movie director of 2001 a Space Odiseywinking haha ce tare. Pacat ca e adevarat.