| Gabriel_Matei_1996 a întrebat:

Buna seara TPU. Vreau sa-mi fac un sistem nou de gaming si nu vreau sa cumpar produsele din Romania deoarece ma duce mai mult.
Daca se poate sa-mi dati si mie niste site-uri straine ar fi ok. (fara amazon, newegg).

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La prima vedere, produsele din Romania par mai scumpe decat cele oferite pe net, din China.
Cand ajunge produsul in tara, mai platesti suplimentar VAMA si TVA-ul, iar cu pretul esti cam... tot pe acolo.

| xerxes1 a răspuns:

Au fost zilele acestea oferte serioase in Romania.Si cu garantie 2 ani.Cateodata garantia valoreaza mai mult decat produsul.

| Mcboss05180 a răspuns:

Eu ti-as recomanda ebay. Aici gasesti produse noi la pret foarte mic, dar si produse la mana a doua la un pret foarte mic. Nu e greu de comandat.