| Rexofere a întrebat:

Buna, sunt copil si o ruda de a mea imi ia des incarcatorul de la laptop si am treburi pe el. Cum pot face sa-mi incarc laptopul fara acel incarcator? Ruda nu prea vrea sa-mi dea inapoi incarcatorul...

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Cumpara unul pentru tine

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Deci ruda asta are nevoie de incarcator pentru propriul laptop? Daca locuiti impreuna stabiliti un program astfel incat sa impartiti eficient.Sau vorbeste cu parintii, roaga-i sa cumpere un incarcator nou?

| timidu89 a răspuns (pentru dullcat):

Un incarcator nou e doar 200-300 lei din ce stiu eu. Poate ca nu isi permite sa dea banii astia? Eu unul nu as fi dispus sa dau atat pe un incarcator. Incarcatorul e al lui nu al rudei, ar trebui sa il ia inapoi pur si simplu. Dar imi dau seama ca asa zisa ruda o sa il dea inapoi asa de usor...

| Rexofere explică (pentru dullcat):

NU, pur si simplu il confisca, nu ii trebuie

| anonim3247 a răspuns (pentru Rexofere):

Ruda îți ia încărcătorul ca să nu mai stai toată ziua la laptop și să ieși afară să te joci cu alți copii.

| dullcat a răspuns (pentru Rexofere):

Si care e motivul pentru care face asta? Cred ca lipsesc detalii din poveste.