| 8paulica a întrebat:

Sunt disperat, nu stiu ce sa mai fac. Dintr-o data mi-a... disparut Local Disk D unde am toate amintirile, toate programele. Pe Local Disk C este Windows-ul asa ca acesta functioneaza. Internet Explorer e singurul mod prin care intru pe internet. D-ul e pur si simplu gol.Trebuie reinstalat windowsul, trebuie sa reinstalez toate programele si sa accept ca am pierdut toate fisierele? Funda repedeee!

3 răspunsuri:
| ZethOfficial a răspuns:

Ori ai descarcat ceva suspect de pe net (virus) ori l-ai sters din greseala ca el nu se sterge singurlaughing

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

◕ Foloseste, sistem restore, daca sfaturile oamenilor, de mai sus nu au mers.

◕ Daca nu merge nici asa, si chiar vrei sa ti le recuperezi, du-te la un service, au acolo programe ca sa recupereze tot ce vrei tu.

◕ Nu te uita la bani, daca chiar vrei sa le recuperezi.

◕ Bafta.

| lety93 a răspuns:

Cauta pe net un program care sa iti recupereze fisierele sterse - ti-as spune eu dar nu imi vine acum nici unul in minte (poate merge)