| ionucmarele a întrebat:

Buna TPU va rog din tot sufletul meu sunt disperat si nu stiu ce sa ma fac.Am vrut sa instalez lineage2 si cred ca n-am componente pentru ca sa imi mearga lineage.L-am instalat si dintr-o data mi-a aparut o eroare cu system eror si data recovery si imi spune ca mi so strecat disc local c si nu-mi mai apare aproape nimic pe pc.Nush ce sa fac cred ca trebuie sa reinstalez windows dar in momentul de fata nu mai am bani ca mi-am luat un telefon nou.Va rog sunt disperat. Va las id meu sa vedeti daca ma puteti ajuta va rog ciocan_ionut13@yahoo.com doar internet explorer si yahoo imi mai merg nu-mi mai apare computerul meu si restul ce sa fac.As da 1000 de funde numai sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| bestboylau a răspuns:

Se poate sa fifost un virus in joc... oricum daca esti din Galati te pot ajuta eu cu reinstalarea windowsului si cu instalarea altor programe. etc. bine inteles contracost (50lei)
id-ul meu: lau_first