| irinaaa21 a întrebat:

sunt pe orange young, la cartela. daca plec din tara, pot sa intru pe net de unde este wi fi? multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Da. Netul prin Wi Fi merge indiferent de locul unde te afli. Poti intra pe net prin WiFi si fara sa ai cartela in telefon happy

2 răspunsuri:
| terorvlad a răspuns:

Da. Nici nu ai nevoie de cartela in telefon pentru wireless. Doar reteaua trebuie sa nu fie protejata de parole si in rest... poti face ce vrei.

| ExpoLOGO a răspuns:

Wifi-ul nu are nici o legatura cu cartela, daca ai un smartphone, poti sa nici nu ai cartela in telefon pentru a te conecta pe wifi.

P.S. multumesc pentru fundawinking