| ChimieIsLove a întrebat:

A aparut o problema cu iPhone-ul meu, achizitionat de mai putin 2 ani, si e inca in garantie. Firma de la care am achizitionat telefonul a dat faliment, si prin urmare, nu am cui sa il dau in service. Am incercat sa apelez la Apple, insa telefonul a fost achizitionat de mai mult de 2 ani de catre firma. Ce as putea face? E dreptul meu la garantie.

1 răspuns:
| danutzu96 a răspuns:

Nu tu esti cea care ai zis mai sus ca l-ai dat la 3 service-uri. Cand il duci la altcineva PA PA garantie. Cum ti-am mai zis, altul...