| anonim_4396 a întrebat:

ajutati-ma si pe mine va rog mult. Deci am un Nokia 6303 si nu`mi merge semnalul..am bagat mai multe cartele in el sa fac proba si degeaba.Cand am fost cu el la Orange mi-a zis ca daca vreau sa-l repar este pe riscul meu ca ori merge semnalul ori se strica de tot.Dar nu inteleg de ce sa se strice de tot de la un semnal? Nu stiu ce sa fac va rog sa ma ajutati. funda :*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic*

| MrHeadshot a răspuns:

E imposibil sa iti spuna asa ceva cei de la Orange! Am reparat foarte multe telefoane dar sa se strice de la semnal nu am auzit in viata mea!

| anonim_4396 explică (pentru MrHeadshot):

Asa mi s-a zis..ca e pe riscul meu daca vreau sa-l repar.straight face
am fost astazi in alta parte si nu s-a putut face nimci.a zis ca e stricata nu stiu ce placa si nu se poate reparastraight face

| MrHeadshot a răspuns (pentru anonim_4396):

E stricata placa de semnal iar eu am peste 100 de alea si Orange n-are macar una?

| anonim_4396 explică (pentru MrHeadshot):

Nu stiu sad