| Budulan_Leonard_2000 a întrebat:

am dat din greseala pe,, open witch " si am dat pe Worpad si acum aproape toate programele se deschid in Wordpad sub forma inor texte, am incercat sa intru din nou pe open witch si sa dau pe browser dar nu il gasesesc niciun program care a fost afectat de Wordpad de parca au fost sterse ce sa fac va rog spuneti-mi crying

Răspuns Câştigător
| MarianVio a răspuns:

Salut! Selecteaza programul sau documentul ce vrei sa il deschizi cu click dreapta>propietati> modifica(Change...) si de acolo schimbi programul. Succes!

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Open witch? A drac' ea limba engleza...
Nici sa cititi ce scrie pe ecran nu sunteti in stare?

| Ripley a răspuns (pentru K0sti):

Poate pc-ul lui are vrajitoare pe ecran laughing

| K0sti a răspuns (pentru Ripley):

happy Mda!

| Budulan_Leonard_2000 explică (pentru Ripley):

Foarte amuzant

| Budulan_Leonard_2000 explică (pentru K0sti):

Tu taci ma

| M1sterX a răspuns:

Nu ai specificat ce windows ai, so.

Descarci acest program pentru Windows 10 / 8: http://www.thewindowsclub.com/file-association-fixer-2-windows-10-8-7

sau pentru Windows Vista / 7: http://www.thewindowsclub.com/......a-released

Acel program pentru windows 10 / 8 este usor de folosit, bifezi extensia.EXE si apesi pe Fix Selected.

Cat despre acel.reg (windows 7), doar il deschizi, confirmi cu YES la tot ce iti apare -> restart PC