| 000Diddy000 a întrebat:

TPU! Am facut pe Power point, mai de mult, o prezentare la care am folosit mai multe poze, acum cand vreau sa deschid acel proiect mi se deschide din prima filmulet, fara sa imi mai apara ca inainte daca vreau sa mai adaug ceva sau chestii de genu. Intrebare: cum pot scoate pozele de pe acea prezentare sa le folosesc la altceva, sa le pun pe Desktop in cel mai fericit caz? Nu le mai am in calculator. Dau funda+vot oricui ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| BCoMichael a răspuns:

Baga-l in Recycle Bin si scoate-l la locrolling on the floor) Tu cmf? Sau ce mai faci?

| 000Diddy000 explică (pentru BCoMichael):

... De raspunsuri la misto n-am nevoie, daca nu stii mai bine taci din gura. Nu am chef sa ma cert cu tine acum.

| BCoMichael a răspuns (pentru 000Diddy000):

Dar am pus si eu o intrebare crying :* Ca fapt divers chestia cu recycle bin e mai nou un refreshwinking Peace

| 000Diddy000 explică (pentru BCoMichael):

Bine... sa zicem, hai ca incerc totusi...

| BCoMichael a răspuns (pentru 000Diddy000):

Merci! Nu ma asteptam sa-mi dai funda laughing dar de ce?

| 000Diddy000 explică (pentru BCoMichael):

Stiu ca o sa sune ciudat dar... a mers laughing

| BCoMichael a răspuns (pentru 000Diddy000):

NUUU! big grin surprise surprise surprise Ce tare! Adica eu am scris raspunsul ala la caterinca caterincilor nu l-am gandit nici 0%...sunt bun :->

| 000Diddy000 explică (pentru BCoMichael):

laughinglaughinglaughing

8 răspunsuri:
| BCoMichael a răspuns:

Nu vezi ca nimeni nu-ti raspundewinking