| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat pe un calculator win xp sp 2.Am formatat partitia s-au copiat fisierele s-a dat resart iar cand apare boot from cd a 2 a oara se blocheaza si imi apare litera H sau ceva de genu pe ecran si nu trece mai departe ce pot sa fac. Daca imi puteti spune ceva ce ma poate ajuta pentru ca nu stiu ce sa mai incerc.Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Ancearca din bios daca stii sa umbli dai boot from cd direct an cdrowaiter poate ati merge bafta

| FLAVIUS_4030 a răspuns:

Încearcă cu un alt windows xp. Dacă tot așa face atunci i o eroare în sustem adică. una sau mai multe componente nu functionează corect.

| JamesO007 a răspuns:

Introdu Cd-ul cu windows in calculator si apsa ok. De obicei iti apare acest mesaj deoarece necesita copierea (probabil) a unor date de pe cd-ul cu windows.