| Sofia1199 a întrebat:

Buna,TPU. Am nevoie de ajutor. Deci, acum un an, cred, am blocat o persoana pe insta și acea persoana, la rândul ei, m-a blocat și ea. Și după câteva zile, am încercat sa ne deblocam, însă n a mai mers. Și de atunci, am mai încercat s o deblochez și ea la fel pe mine, dar totul a fost in zadar, fiindcă n-a funcționat. A mai trecut cineva prin asta? V-ați mai confruntat cu asta? Dacă ma poate ajuta cineva, as aprecia enorm. Cu o aplicație, ceva, nu stiu. Orice. Multumesc!

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| An0n a răspuns:

Incearca aplicatia "Cleaner for Instagram Unfollow, Block and Delete"
Dupa ce te loghezi,intra in setari (ultima iconita din bara de jos) si apasa pe Blocked users (Utilizatori blocati),iar acolo o sa iti apara toti utilizatorii pe care ii ai blocati, il selectezi pe cel dorit si ii dai Unblock. Dupa aia incearca sa cauti din nou pe insta numele prietenei tale, daca nu ti-l da, cel mai probabil trebuie sa urmeze si ea pasii astia, ca pana la urma si ea te-a blocat pe tine.
Sper ca v-am ajutat.

| Sofia1199 explică (pentru An0n):

Multumesc frumos pentru sfat, dar aceasta aplicație de găsește și pe appstore sau doar pe Android?

| Sofia1199 explică (pentru An0n):

Și sa mi spui și cum arată aplicația, te rog. Gen, culorile și ce arata

| An0n a răspuns (pentru Sofia1199):

Il gasesti si in appstore, scrie Cleaner for IG si ar trebui sa iti apara o aplicatie cu iconita impartita in 4

| Sofia1199 explică (pentru An0n):

Am găsit și am reușit insfarsit sa o deblochez. Îți multumesc din sufleeeeet. N ai idee cât de fericita sunt acum. Îți multumesc mult de tot ☺️?❤️

| An0n a răspuns (pentru Sofia1199):

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor :**