| MihaiN1 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru si mai ales a celor in domeniu ( scuzati categoria daca nu este buna ).
Sunt baiat, am 15 ani si as vrea sa stiu ce parere aveti despre Playstation,
X-Box, Wii si Psp.
Eu as vrea sa imi cumpar un PS2, si as vrea sa renunt la pc daca se poate, as vrea mai mult pentru jocuri.
Am auzit de la cineva ca iti dauneaza televizorul dar eu nu cred.
As vrea sa stiu si parerile voastre in legatura cu acest lucru.
Ar merita sau nu?
Sper sa intelegeti.

Multumesc!

Dau funda!

3 răspunsuri:
| SebySZ a răspuns:

Bun... PS : e bun pentru ca are acel Blu-Ray... in rest e sucks
X-box : le il face pe PS datorita graficii, dar PS este renumita firma SONY, dar si Xbox este facut de firma MICROSOFT
Wii : e de copi mici, daca chiar vrei sa te joci cu acele manete, ia-ti pentru Xbox un Kinect sau pentru PS niste manete tot ca la WII, deci in concluzie X-BOX e cel mai bun, si te sfatuiesc sa nu renunti la PC...

| Arex a răspuns:

Iti spun sincer ca eu am un ps2 si nu dauneaza deloc televizorului. singurul lucru care poate sa te deranjeze este faptul ca nu prea se mai gasesc jocuri ps2, dar poti sa te duci sal decodezi si sa-ti pui pe el orice joc vrei.

la playstation iti mai trebuie un card de memorie cu care iti vei salva jocurile pe care le joci. daca in casa ai un televizor mai vechi poti sati cumperi o mufa pe care o pui in spatele televizorului si conectezi consola

sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci nu renunta la pcbig grin pentru ca iti v'a trebui daca iti vei moda ps2'ulbig grin(daca il modezi poti descarca jocuri de pe net pentru ps2happy pe dvd'uri normale in caz ca nu stiaibig grin) am si eu ps2 si st destul de multumit de eltongue si merita daca il modezi zic eu.
Pt ca e nasol sa dai banii pe jocuri pentru ps2straight face in loc sa dai 200-300 de mii il modezi si il tii asa toata viatalaughing