| AlinaWat a întrebat:

Am nevoie de cateva pareri. Voi ce ati alege intre LG l7 si Allview A5 Quad?! Care credeti ca este mai bun/rezistent/se misca mai rapid?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Buna! happy
Eu am Allview si merge bine, doar ca am descoperit recent ca daca sta prea mult la incarcat, se descarca, foarte ciudat.Merge bine, dar se incarca greut.Bafta! happy

9 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Hei!
Multumesc pentru funda! happy
Daca ai intrebari, nu ezita! big grin

| TheGosthSniper a răspuns (pentru Floreenofficial):

Http://www.tpu.ro/......4500-2-20/ ma poti ajuta si pe mine? :o3 :))

| Floreenofficial a răspuns (pentru TheGosthSniper):

Salut! Scuze, nu am reusit sa iti raspund la intrebare la timp, dar daca ai intrebari, poti sa imi trimiti link-urile si iti voi raspunde cand le vad! happy

| Anonimul8297 a răspuns:

Sa nu mai faci niciodata alegerea intre un telefon facut la Brasov si un mare brand. Alege brandul, iti garantez ca nu are performantele crezute aceste telefoane din Romania.

| hp8510p a răspuns:

Lg-ul este mai rezistent...

| Nume2 a răspuns:

Allview a5 quad

| Balooonasseeee a răspuns:

Allview A5 Quad dupa parerea mea. este mai bun si ca sistem de operare.

funda?

| TheGosthSniper a răspuns:

Allview a5 quad am si eu se merita din plin rulezi bine jocurile are camera destulde ok, memorie ram buna procesor bunwinking
se merita a5 quad diferenta nu este mare la pret 250 lei aprox big grin funda?