| Costy_Regele_1991 a întrebat:

Am nevoie de parerea voastră in legătura cu o achiziție pe care urmează sa o fac. Voua care vi se pare ma bun HTC One M8 sau Samsung Galaxy S4 I9500? Vă rog să aduceți argumente pentru a-mi putea da seama pe care să-l aleg.Mersi!

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Niste pocnitori vechi de ~3 ani...
Cumpara Xiaomi RedMI Note 3 Pro!

| Costy_Regele_1991 explică (pentru CPAElites):

Am întrebat care crezi că este mai bun dintre ele, nu mă interesează alte telefoane deocamdată

| dfeel a răspuns:

Nu pot argumenta foarte solid dar pe baza reviewurilor si specificatiilor as alege M8

Răspuns utilizator avertizat