| Hachimytza619Akita a întrebat:

Am o intrebare la care ma tot gandesc de mult!
Daca mi-as achizitiona un Ipad2 as avea pe el internet
oriunde?
fara sa am net pe cartela sau sa am semnal WiFi?
Astept cat mai multe raspunsuri!
Funda Celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Sănduțța a răspuns:

Nu,internetul nu poate fi oriunde daca ai iPad2, trebuie sa aiba semnal de undeva. Daca esti la teatru, restaurant, parcuri, intreaba pe cineva care stie locul sa-ti spuna parola de WiFi.

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Raspunsul e nu! happy
Uite si un review la "iPad 3", ca sa iti faci o idee! Succes!

| WhatheWow a răspuns:

Nu poti pentru ca internetul trebuie captat de undeva. Deci fara un sim sau wifi nu poti avea.

| nokia1997 a răspuns:

Nu poti pentru ca daca nu ai o sursa de internet nu te poti conecta sau daca ai aivea internet pe simul telefonului si ai prinde wifi pe ipad! sper ca te-am ajutat!