| Alex_Alex_1996_biY4 a întrebat:

am o intrebare, mi-am cumparat un laptop acum 3-4 luni,am instalat cateva jocuri(din surse sigure, steam, epic games)
Cand scanez nu vad niciun virus dar am observat ca in Local Disk C am 10 gb ocupati degeaba si nu stiu ce ii ocupa si nu am descarcat nimic.
E posibil sa se descarce progresul din jocuri acolo cu toate ca jocurile sunt descarcate in D?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In appdata ai probabil. Vezi in care folder, la mine windows si programele ocupa 20gb

| neludana2000 a răspuns:

Le-ai descarcat in ''D'' dar instalarea in ce partitie ai facut-o? Daca nu le-ai dat ''calea'' s-au dus in ''C''. Daca le-ai instalat chiar in alta partitie diferita de ''C'' multi algoritmi si salvari se duc tot in ''C''...ma rog, cam tot ce faci tu cand te joci, dar nu mult volum de date.

| Cineva11123 a răspuns:

Nu as zice ca progresul.Ar putea fi sistemul sau diferitele fisiere pe care nu le instalezi tu, ele apar si la o simpla navigare pe Google

| Alex_Alex_1996_biY4 explică (pentru Cineva11123):

Am sters istoricul google si mi-a dat 5gb dar tot am ocupati la fel de multi
Imi arata ca ii am in users dar ca i au fiserele in parte am doar1 gb in total