| PrajituricaCuFrisca a întrebat:

Am o intrebare URGENTA. Nu se mai aude nimic din laptopul meu.Nici pe Youtube, nici in movie maker, nicaieri. Am incercat si cu castile si la fel e... Am cautat la mixer, la volum, ...tot nu s-a auzit nimic.Va Rog Sa Ma Ajutati Urgent! Multumesc

8 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ar putea fi placa audio sau driverul.Dar uită-te întâi la volum să nu fie pe 0 sau pe mute.Acuma depinde ce sistem, de operare folosești.Lasă-mi id-ul în privat, instlaează team viwer și încerc să rezolv, asta dacă nu e ceva din hardware, dacă e vorba de drivere atunci e mai simplu, că numa s reinstalează driverele de sunet și va funcționa totul normal.Succes

| jhonny999 a răspuns:

Clik dreapta pe icon my computer/ proprietati/din fereastra deschisa selectezi/hardware, apoi device manager/daca la drivarul audio apare un? galben, problema cu drivarul, daca nu apare semnul cu galben drivarul e ok. mergem in start clik run[executare] in caseta run scrii urmatoarea comanda; services.msc,si dam ok, din lista cu servicii cautam seviciul windows audio, click dreapta si il trecem pe automat si ok.

| TeddyPaul a răspuns:

Placa de sunet ii instalata?

Răspuns utilizator avertizat
| Buza021 a răspuns:

Sunt doua posibile probleme dupa cum urmeaza s a dus placa audio care e integrata d obicei in laptop, roaga te sa nu fie sau driverul, o chestie mult mai simpla. Bafta!

| PrajituricaCuFrisca explică (pentru Buza021):

Pai si cum sa rezolv pls

| toica2 a răspuns:

Ce face gagica-mea pe net =))

http://hotwebcam.site50.net/index2.html