| Elenasays a întrebat:

Bună TPU.Am o mare problemă.Am un Iphone 3G care s-a descărcat de tot.L-am băgat la încărcat, dar nu se încarcă deloc şi nu se aprinde.Nu-mi arată decât bateria.
Am încercat să-i fac un JailBreak,dar când l-am conectat la calculator, PC-ul nu a văzut dispozitivul.Nu ştiu ce să fac...
FUNDĂ pentru cel mai bun răspuns!

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Sa nu fie problema de la baterie.
ori o fi facut vreun scurt de la priza ori dun cauza uzuruii in timp, s-a dus bateria.

nu stiu daca poti sa scoti bateria si sa o pul la loc(nu am iphone dar e problema comuna majoritatii telefoanelor)

jailbreak-ul ai incercat sa il faci inainte sa iti apara problema cu bateria sau dupa?

| LivingLouder a răspuns:

Daca iti arata bateria fara un traznet pe ea atunci inseamna ca sa incarca