| MyaMyuka00 a întrebat:

am o mare problema! azi mi-am incarcat telefonul cu 4 euro si am vrut sa imi activez obtiunea cu 600min Orange + 20 nationale. asa si am facut tot ce trebuia si imi zicea acolo ca cererea ta a fost inregistrata si am stat toata ziua sa primesc mesajul de confirmare si nimic ( nu vrea sa.l trimita )! am mai patit asa odata si tot nu a mers! ce se intampla? funda

P.S : merge doar dac incarc de pe net :'(((((

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Buna! Te rugam sa consulti *133# sau 333. Daca cei 4 EUR au fost retrasi din contul tau PrePay si minutele optiunii sunt afisate cu o valabilitate de 30 de zile de la data alocarii, optiunea s-a activat. Daca vrei sa verificam noi, spune-ne numarul tau de telefon, verificam situatia si revenim cu un raspuns.
O zi buna,
Orange Helpers

4 răspunsuri:
| VallyGL a răspuns:

Depinde de cartela daca ai cartela gratuit nu poti sa o reincarci doar cele de la magazin prepay pot fi reincarcate Funda?

| MyaMyuka00 explică (pentru VallyGL):

Pai eu nu am probleme cand imi incarc cu euro, ci cand vreau sa pactivez obtiunea! Nu imi trimite mesajul de confirmare...sad

| GregHouse a răspuns:

Suna la Serviciu Clienti si intreaba ce se intampla. 444 parca era numarul lor.

| Tyrr a răspuns:

Suna la Orange...o sa desluseasca ei misterul:p