| lilianaadelina a întrebat:

Am o mica problema in legatura cu facebookul:Nu imi apare ca primesc mesajele daca nu dau refresh la pagina si este destul de stresant sa stau sa dau refresh la fiecare 2 minute
Stiti cumva vreo solutie? Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| AnonimKjn a răspuns:

Stai pe Facebook pe telefon sau pe calculator?

| lilianaadelina explică (pentru AnonimKjn):

Pe calculator
si toate setarile de notificari sunt pornite
las fereastra ce chat "in bara" si pur si simplu nu apare ca primesc mesaj pana nu dau refresh

| klewww a răspuns:

E de la motorul de cautare sau simplu nu ai activate notificarile de la pagina sau browser

| lilianaadelina explică (pentru klewww):

Nu este, deoarece fratele meu foloseste acelasi dispozitiv, acelasi browser si nu are probleme