| anonim_4396 a întrebat:

am o mică problemă legată de un televizor Samsung care se închide foarte greu după aproximativ două minute şi aş vrea să aflu din ce cauză, menţionez ca televizorul este un smart tv 3d.

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Se inchide greu? Ciudat. Nu am mai auzit asa ceva. Daca nu pot vedea meniul nu o sa te pot ajuta. Sigur ai in oras pe cineva care se pricepe. Cheama-l sa se uite la el cateva minute. Poate sa fie din setari. Daca dai o cautare poate si tu il rezolvi.

3 răspunsuri:
| Antonio_Vinteanu_1978 a răspuns:

Schimba telecomanda

| Manu_Manuelutzu_2000 a răspuns:

S-a defectat trebuie sa iti cumperi sau sa il duci la reparat! Funda?